KS "Pogórze" Dubiecko - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Po meczu z Kisielowem
Ładowanie...

pon.

Udana inauguracja rundy !

• autor: TakiKtos3, 2017-04-03 22:45

W 14 kolejce Jarosławskiej klasy okręgowej podejmowaliśmy zespół Wólczanki Wólki Pełkińskiej. Od początku meczu inicjatywę na boisku przejęła drużyna gospodarzy. Dubiecko głęboko cofnięte szukało swoich okazji w kontratakach. Wólczanka próbowała zaskoczyć naszą linię obrony długimi zagraniami , lecz dobrze ustawiona defensywa skutecznie sobie z nimi radziła. W pierwszej połowie brakowało ładnych akcji i dominowała walka fizyczna. Po pierwszych 45 minutach utrzymywał się wynik bezbramkowy. Po przerwie boisko opuścili Jakub Sowa oraz Kamil Zioło. W ich miejsce na placu gry zameldowali się Konrad Banaś oraz Kacper Majda. Dubiecko nadal czekało na swoje okazje z kontrataku grając na wpuszczonego w przerwie Banasia. Po jednej z takich akcji Banaś mija dwóch rywali i pada w polu karnym po przewinieniu jednego z obrońców Wólczanki. Sędzia pewnie odgwizduje rzut karny, a do piłki ustawionej na jedenastym metrze podchodzi Kamil Grzegorzak i pewnym strzałem daje prowadzenie Dubiecku. Po bramce skutecznie bronimy wyniku. W drugiej połowie graliśmy zdecydowanie pewniej i stworzyliśmy sobie więcej sytuacji , jednak wynik nie uległ już zmianie i to Dubiecko mogło się cieszyć z pierwszych wiosennych punktów. Brawa należą się całej drużynie za walkę oraz trenerowi Surze, który w tym meczu miał do dyspozycji swoich 3 podstawowych zawodników: Jakuba Sowę , Kamila Zioło oraz Konrada Banasia tylko na 45 min z powodu powołania do kadry seniorskiej , a mimo tego świetnie poukładał drużynę na to spotkanie. Również z tego powodu w meczu nie mógł wystąpić Cezary Cielecki.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Na którym miejscu Pogórze zakończy sezon?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.