Wyszukiwarka

Aktualności

Remis w Wiązownicy !

• autor: TakiKtos3, 2017-06-15 09:49

W XXV kolejce zremisowaliśmy na wyjeździe z Wiązownicą 2:2 . Na ten mecz przyjechaliśmy w 11 zawodników z dwoma bramkarzami . Zabrakło 7 podstawowych zawodników i szanse otrzymali gracze rezerwowi . Od początku spotkania cofnęliśmy się na swoją połowę i próbowaliśmy powstrzymywać ataki rywali . Gdy straciliśmy pierwszą bramkę , zaczęliśmy grać bardziej odważnie . Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 . Niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy bramkę wyrównującą strzela Miłosz Bembenek po uderzeniu zza pola karnego . Po strzeleniu bramki znów cofnęliśmy się na własną połowę czekając na kontraataki . Druga bramka dla Wiązownicy wpada w kuriozalnych okolicznościach . Jeden z naszych zawodników próbując wybić piłke , uderza nią w Haliżaka , który nie mając żadnego wpływu na to co się dzieje trafia głową do swojej bramki . Po utracie drugiej bramki znów ruszamy do ataku . Dobrze dysponowany Banaś po raz kolejny pokazuję że swoją szybkością może wiele zdziałać i tak otrzymując kapitalne podanie od Bembenka , bez problemów umieszcza piłkę w siatce . Obrońcy drużyny przeciwnej mieli wielkie problemy z zatrzymaniem naszego napastnika . Mecz kończy się wynikiem 2:2 , mimo tego , że w końcówce oba zespoły stworzyły sobie sytuacje do zdobycia bramki . Z perspektywy meczu to zespół Wiązownicy był lepszą drużyną , a Pogórze mając bardzo mało argumentów starało się wywieźć przynajmniej punkt . Brawa należą się dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie .

W związku z remisem naszej drużyny kolejkę przed końcem awans do wyższej klasy rozgrywkowej zapewniła sobie drużyna Startu Pruchnik . Gratulujemy i życzymy dobrego sezonu w nowych rozgrywkach !